Nasza historia

OUSILONG z najwcześniejszym zapleczem badawczo-rozwojowym i bazą produkcyjną sufitów metalowych w regionie euroazjatyckim, jest pierwszym, który wdraża strategię marki w dziedzinie sufitu metalowego.

W 1999 roku: Guangzhou Ousilong Building Technology., Ltd. została założona w Guangzhou, w Chinach, specjalizując się w mieszkaniu i komercyjnym metalowym suficie.

W roku 2001: OUSILONG przeszedł certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001; i maszerował na rynek międzynarodowy.

W 2004 roku firma OUSILONG po raz pierwszy wprowadziła spersonalizowany aluminiowy sprzęt do produkcji paneli z Niemiec i zorganizował warsztat niestandardowego sufitu aluminiowego.

W 2005 roku: OUSILONG uruchomił artystyczny sufit.

W 2006 roku zbudowano warsztat elektroenergetyczny, który oznaczony jako OUSILONG wszedł w obszar zintegrowanych sufitów.

W 2007 r .: OUSILONG jako pierwszy podpisał umowę na badania i rozwój w zakresie pułapu z europejskim przedsiębiorstwem.

W 2009 roku wybudowano park przemysłowy OUSILONG. Jest to największa do tej pory baza produkcji metalowych sufitów w Chinach.

Nasz zakład

Założona w 1999 r. Firma Ousilong Building Technology Co., Ltd. z siedzibą w Guangzhou, wyrosła na słynnego producenta stropów metalowych o dużej skali z ponad 10-letnim doświadczeniem, który znajduje się w Guangzhou, dobrze prosperującej Delcie Rzeki Perłowej w Chinach. W parku przemysłowym Ousilong znajduje się niestandardowy warsztat z panelami ściennymi z aluminium, warsztat z sufitem podwieszanym, warsztat z akcesoriami sufitowymi i warsztatami z wyposażeniem elektrycznym, który zajmuje powierzchnię ponad 50 000 m2. Jest to najwcześniejsza wielka baza produkcyjna sufitów metalowych w regionie euroazjatyckim, do tej pory tylko może samodzielnie produkować sufity podwieszane sufity mieszkalne i urządzenia elektryczne do sufitów zintegrowanych.

Jakość tworzy niezawodność. Wprowadzona linia do automatycznego powlekania w rolkach i ciągła linia do produkcji mieszanek termicznych z Niemiec, oparta na "Southwest Alu" - nr 1 Alu w Chinach, powłokach Holland Akzo Nobel i uzupełniona koreańskim filmem LG, promujemy "OUSILONG" w wiodącą markę na rzecz najwyższej jakości metalowe sufity z wykwalifikowaną technologią. Na początku 2005 r. Triumfalnie wkroczyliśmy na pole Integrated Metal Ceiling, opierając się na wieloletnim doświadczeniu w zakresie badań i rozwoju w stropach. Światło LED, grzałka, respirator i głośnik, całość lub część są naukowo i pięknie połączone w aluminiowy sufit jako zintegrowany sufit. Cały system spełnia różne potrzeby.

Do tej pory OUSILONG przeszedł ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, GB / T28001-2001, SGS Test i został nagrodzony tytułami znanej marki China, China Excellent Product of Ceiling, Top 5 marek sufitu mieszkaniowego, Top 10 Marki Sufitów Handlowych itp. Poza tym jesteśmy wiceprezesem oddziału metalowych sufitów China Building Decoration Association.

Stale oparty na dużych i średnich miastach krajowych, OUSILONG opracował około 500 bezpośrednich opowiadań i agentów. Za granicą nasze produkty zostały wywiezione na Bliski Wschód, do Rosji, Europy, Ameryki Północnej i innych krajów i regionów. Naszym celem jest oferowanie najlepszych produktów i usług partnerom oraz tworzenie przyszłości przynoszących zyski.

OUSILONG zawsze traktuje "polepszanie ludzkiego środowiska życia" jako swój własny obowiązek, poświęcając się wynalezieniu ekologicznych sufitów aluminiowych i innych nowych produktów. Dzięki filozofii zorientowanej na ludzi i dobrej wierze, dzięki wpływowi marki OUSILONG, sieci sprzedaży i możliwości badawczo-rozwojowych, będziemy w sposób zrównoważony wprowadzać więcej produktów bezpiecznych, energooszczędnych, ekologicznych i modnych, aby spełnić wszystkie potrzeby klientów.

Aby być Top 1 w dziedzinie zintegrowanego metalowego sufitu w Chinach, OUSILONG jest w drodze i blisko szczytu. Wkrótce powstanie mocniejsze, zorientowane na klienta, przyjazne dla środowiska i innowacyjne imperium. Serdecznie witamy partnerów z całego świata, aby się z nami przyłączyli i wspólnie stworzyli piękne jutro!

Nasz produkt

W parku przemysłowym Ousilong znajdują się niestandardowe panele ścienne z panelem aluminiowym, warsztaty z kwadratowymi sufitami, warsztaty z liniowymi sufitami, warsztaty z akcesoriami sufitowymi i warsztaty z wyposażenia elektrycznego, które całkowicie pokrywają powierzchnię ponad 50 000 m2.

Jest to najwcześniejsza wielka baza produkcyjna sufitów metalowych w regionie euroazjatyckim, do tej pory tylko może samodzielnie produkować sufity podwieszane sufity mieszkalne i urządzenia elektryczne do sufitów zintegrowanych.

Nasz certyfikat

ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, OHSMS18001, GB / T28001-2001, SGS Test, CE, SONCAP

Rynek produkcji

OUSILONG opracował około 500 bezpośrednich opowiadań i agentów. Za granicą nasze produkty zostały wywiezione na Bliski Wschód, do Rosji, Europy, Ameryki Północnej i innych krajów i regionów. Naszym celem jest oferowanie najlepszych produktów i usług partnerom oraz tworzenie przyszłości przynoszących zyski.

Nasze usługi

Guangzhou Ousilong Building Technology Co.Ltd jest jednym z profesjonalnych producentów, którzy specjalizują się w panelach ściennych z aluminium, sufitach kwadratowych, sufitach taśmowych, sufitach kratowych, sufitach itp.

Nasza usługa Advantage:

1. Posiadamy własny zespół opracowujący i projektujący, który zapewnia naszym klientom własne technologiczne i innowacyjne produkty !!!

2. Dla każdego klienta, który prześle nam próbki, zaprojektujemy i opracujemy lepsze na podstawie próbki. 3. Dla każdego klienta wybierzemy najlepszy materiał dla jego produktów.

4. Możemy według projektu klienta zrobić próbkę za darmo.

5. Jesteśmy fabryką producenta, więc mamy możliwość masowej produkcji.

Pomoc techniczna:

Sukcesywnie wprowadziliśmy numeryczne sterowanie blachą LFK, niemieckie urządzenie do spawania łukiem argonowym MILLER oraz japoński w pełni automatyczny sprzęt do powlekania RANSBAG, wszystkie zaawansowane na świecie. Przyjmując wysokiej jakości aluminiowe płyty aluminiowe, niemiecki środek do obróbki wstępnej HENKEL, powłoki AKZO-NOBEL, PPG i Valspar PVDF, firma ściśle przestrzega wymagań systemu zarządzania jakością ISO9001-2008, aby zapewnić jakość produktu aż do standardu kontroli wewnętrznej AAMA2605-98

Jakość wyższość:

OUSILONG zawsze nalega na najwyższą jakość, używając "Southwest Alu" - No.1 Alu w Chinach i niemieckim Alu importowanym, przyjmując międzynarodową najbardziej wyrafinowaną technikę przetwarzania i kontrolując każdą partię towarów, najbardziej rygorystyczną kontrolę na każdym kroku tworzy najwyższą jakość.

Advantage zarządzania:

OUSILONG to jedno z najwcześniejszych przedsiębiorstw zajmujących się sufitem metalowym, które wprowadziło system zarządzania jakością ISO. Dysponujemy pierwszorzędnymi zespołami zarządzającymi i produkcyjnymi, zapewniającymi korzenie przetrwania o doskonałej jakości w przedsiębiorstwie.

Znakomita technologia:

OUSILONG zawsze traktuje innowacje technologiczne jako swoją misję i tworzenie zdrowej przestrzeni życiowej jako celu. Posiadamy około 100 starszych techników i podpisaliśmy umowę o współpracy w zakresie badań i rozwoju w pułapce z europejskim przedsiębiorstwem, aby wprowadzać nowe rzemiosła i stale rozwijać nowe zaawansowane produkty.

Główny projekt:

Potężny zespół projektantów szybko reaguje na informacje rynkowe, prognozuje trend rynkowy i stale rozwija masę wiodących i nowych produktów dekoracyjnych.