Akustyczne sufitowe izolacja

Akustyczne sufitowe izolacja

Specyfikacja ostrożności dźwiękoszczelne drzwi dźwiękochłonne sufity pomagają izolacji akustycznej na dwa różne sposoby: przez absorpcję fal dźwiękowych, zapobieganie dźwięk z odbić w pokoju lub zapobieganie dźwięk z materiału rozmnożeniowego do sąsiednich pomieszczeń. Niektóre sufity mają dwie funkcje, z których niektóre mają...

Szczegóły produktu

Specyfikacja 

Produktu

Materiał

Grubość

Technika nanoszenia farby

Rozmiar

Kolor

Hak na suficie

Stopu aluminium lub ze stali ocynkowanej

2,0 mm, niestandardowe dostępne

Lakierowanie proszkowe & ciepła

W200xH300, niestandardowe dostępne

Woodgrain, niestandardowe dostępne

Telewizor z płaskim ekranem środki ostrożności
Dźwiękochłonne sufity pomagają izolacji akustycznej na dwa różne sposoby: przez absorpcję fal dźwiękowych, zapobieganie dźwięk z odbić w pokoju lub zapobieganie dźwięk z materiału rozmnożeniowego do sąsiednich pomieszczeń. Niektóre sufity mają dwie funkcje, z których niektóre mają jedną lub drugą.
Oceniając dźwiękochłonne sufity lub panele, trzeba spojrzeć na dwa ogólne oceny: hałasu współczynnik redukcyjny (NRC) oraz poziom tłumienia sufit (CAC). NRC informuje ile dźwięku, sufit pochłania do ograniczenia hałasu w pokoju. CAC ocenia efektywność sufitu, aby blokować dźwięk z sąsiednich pokoi.
W pokojach, które wymagają dodatkowego hałasu – takich jak kina, media lub pokoje gier - należy wziąć pod uwagę sufit wysokiej wydajności, która pochłania maksymalnie 70% dźwięku uderzenia jego powierzchni.
Nie martw się o utratę wysokości pomieszczenia. Sufity podwieszane w dzisiejszym wymagają tylko 3 do 6 centymetrów luzu, pozostawiając mnóstwo miejsca. Ponadto istnieje wiele efektów wizualnych do wyboru do potrzeb dekoracyjne do pokoju.
Instalując dźwiękochłonnych kasetony lub panele pod powierzchnią suficie, można zatrzymać hałasu u źródła i przywrócić spokój i komfort domu.

Opis produktu

Ten modułowy system posiada sufity modułowe, płaskie i wpuszczone do płytki i jest dostępna w różnych wykonaniach, które są unikalne i łatwe w obsłudze. Jest specjalnie zaprojektowany do instalacji w miejscach, gdzie często jest wymagane, takie jak artykuły spożywcze, komputer suites, sale lekcyjne, kuchnie, szpitale, biura i inne pomieszczenia komercyjne konserwacji.
Metalowe sufity podwieszane mogą być usunięte oddzielnie, aby zapewnić pełny dostęp do luki i mogą być łatwo zintegrowane rozwiązanie oświetlenia.

Hot Tags: akustyczne sufitowe, telewizor z płaskim ekranem, producenci, dostawcy, materiały, system, projektowanie, Tanie

Zapytanie

You Might Also Like