Podwieszane płytki sufitowe 2x4

Podwieszane płytki sufitowe 2x4

Oferujemy sufity z płytkami sufitowymi z włókna mineralnego 2x2. Są one najlepiej dostosowane do wnętrz biznesowych, przemysłowych i domowych. Nasze sufity mają różnorodne wzory i wzory. Jest szeroko stosowany w branży dekoracji wnętrz, szczególnie w budynkach najwyższej klasy, takich jak hotele, biura ...

Szczegóły produktu

Oferujemy sufity z płytkami sufitowymi z włókna mineralnego 2x2. Są one najlepiej dostosowane do wnętrz biznesowych, przemysłowych i domowych. Nasze sufity mają różnorodne wzory i wzory. Jest szeroko stosowany w branży dekoracji wnętrz, zwłaszcza w budynkach najwyższej klasy, takich jak hotele, biurowce, centra handlowe, studia, sale komputerowe, lotniska, sale konferencyjne itp.

Akustyka zapewnia doskonałą absorpcję dźwięku w wielu inteligentnych wykończeniach budynków. Te właściwości sprawiają, że jest on dostępny w prawie każdym środowisku wewnętrznym, które wymaga kontroli hałasu. Każda składa się ze sztywnego, izolującego akustycznie włókna szklanego o dużej gęstości. Istnieje wiele stylów do wyboru, a niektóre można łączyć w celu stworzenia niepowtarzalnego i atrakcyjnego wyglądu. Obróbka powierzchni obejmuje ognioodporne i dźwiękoszczelne tkaniny i tkaniny winylowe w różnych kolorach i fakturach.

Specyfikacja

Materiały

Materiały paneli: Stop aluminium lub Stal ocynkowana

Naśladuj marmur, zalesione ziarno i dowolny kolor RAL

Akceptujemy projekty OEM

Wymiar

Standardowy rozmiar: 300xL, 600xL, 800xLmm L <>

Grubość: 0,8 mm - 1,2 mm

Wysokość kołnierza: 30 mm

Proces powierzchni

Malowanie proszkowe

Podanie:

   stosowane głównie w projektach dla dużych powierzchni, takich jak hotele, sklepy, biurowce, szpitale, dworce kolejowe, stacje metra i tak dalej.

cechy

  • Różnorodność kolorów i wzorów.

  • Wysoka intensywność, odporność na erozję, przeciw starzeniu.

  • Ognioodporne, wodoodporne, przyjazne dla środowiska.

  • Łatwe ustawienie i czyszczenie.Hot Tags: podwieszane płytki sufitowe 2x4, producenci, dostawcy, materiały, system, projektowanie, tanie

Zapytanie

You Might Also Like