Steel T24 Lay in Wood Look Sufitowe deski Zewnętrzny falisty metalowy sufit

T24 Lay kwadratowy sufit, najszerszy stosowany wśród wszystkich rodzajów sufitu z wyjątkowymi zaletami. Zwykły lub wzór można wybrać zgodnie z aktualnym wymaganiem. Układ leżący w ukryciu, stabilna konstrukcja, płaska powierzchnia, może być używany zarówno jako panel sufitowy, jak i ścienny. Specyfikacja...

Szczegóły produktu

T24 Lay kwadratowy sufit, najszerszy stosowany wśród wszystkich rodzajów sufitu z wyjątkowymi zaletami. Zwykły lub wzór można wybrać zgodnie z aktualnym wymaganiem. Układ leżący w ukryciu, stabilna konstrukcja, płaska powierzchnia, może być używany zarówno jako panel sufitowy, jak i ścienny.

Specyfikacja

Produkt

Materiał

Grubość

Powłoka pokrywająca powierzchnię

Rozmiar

Kolor

Połóż w suficie - T24

Stal stopowa lub galwanizowana

0,5 mm, 0,6 mm, 0,7 mm, dostępne na zamówienie

Malowana proszkowo

W600xH600, niestandardowe udostępniane

RAL 9016 Traffic White, dostępny na zamówienie

image001.png

 

Wykończenie powierzchni

Lakierowane wykończenia: Fabryczna farba poliestrowa.

Dostępne są również niestandardowe kolory.

Dostępne w kolorze białym, srebrnoszarym, drewnie pudrowanym, wykończenia proszkowe. Panele są wykończone po obu stronach do zastosowań zewnętrznych.

 

Perforacje

image003 (001) .jpg


Zalety
1. Piękny wygląd i różne kolory do wyboru;
2. Wiele opcji dostępności;
3. Różne perforacje standardowe i szerokiego wyboru;
4. Po zamocowaniu nośników robotnicy mogą łatwo instalować płytki sufitowe ręcznie;

5. Wysokiej jakości stop aluminium hamuje czerwone rdzewienie i może być stosowany w środowisku niemagnetycznym;

6. System instalacyjny jest zaprojektowany i zaprojektowany tak, aby pasował i zapewniał wykończenie do koordynacji z sufitem OUSILONG;
7. Custom wykonane metalowe ściany dostępne do koordynowania z sufitów i innych wykończenia wnętrza / powierzchni zewnętrznej;
8. Elastyczny i w stanie stworzyć płynne przejście od sufitu do ściany;
9. Ognioodporna, antykorozyjna, termostabilna i dobra odporność na warunki atmosferyczne;
10. Certyfikat: ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, CE, SONCAP, GB / T28001-2011, test SGS itp .;


Akcesoria
Lay-in Square Ceiling ma profesjonalną konstrukcję formy, nawet powierzchnię panelu, wyraźne krawędzie i linie oraz wyraźną i zwięzłą. Wszystko to tworzy przyjemną przestrzeń wizualną.

image005 (001) .jpgPodanie
Budynki przemysłowe i cywilne, budynki specjalne, ściany osłonowe, przegrody wewnętrzne, sufit podwieszony, ściana, lotnisko, dworzec autobusowy, muzeum, opera, hala wystawowa, centrum handlowe, sala konferencyjna, bar itp.


Instalacja
Sufit OUSILONG w kwadratowym stropie charakteryzuje się efektem płaskich powierzchni, pięknych i zwięzłych linii, przyjemnych wilgoci i łatwych w montażu. Dysponujemy szeroką gamą powierzchni sufitowych zgodnie z różnymi wymaganiami - dzięki czemu Twoje pokoje są nie tylko wyjątkowe, ale i wyjątkowe. Stosujemy różne kolory, wzory, grafikę, wytłoczone tekstury i perforacje.

image007 (001) .jpg

image009 (001) .jpg


Przechowywanie i obsługa

Panele sufitowe należy przechowywać w suchym wnętrzu i przed instalacją powinny pozostać w kartonach, aby uniknąć uszkodzenia.

Kartony powinny być przechowywane w pozycji pionowej. Podczas manipulacji należy zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia lub zabrudzenia.

Warunki serwisu - malowane panele

Miejsca odbioru pułapów powinny być wolne od kurzu budowlanego i gruzu. Panele powinny być instalowane tylko w zamkniętych i przystosowanych do budynków budynkach. Układów wewnętrznych nie można stosować w zastosowaniach zewnętrznych, w których występuje stojąca woda lub gdzie wilgoć będzie miała bezpośredni kontakt z sufitem.


Hot Tags: stal T24 leżą w drewnie wyglądają sufitu deski zewnętrzne faliste metalowe sufitu, producenci, dostawcy, materiały, system, projektowanie, tanie

Zapytanie

You Might Also Like