Sufit skrzynkowy

- Oct 26, 2017-

Używane w przestrzeni komercyjnej, ogólne zastosowanie specyfikacji 600x600, są wyraźne kości i ciemne kości punktów. Kil często glina lub żelazo. Główna płyta może być podzielona na płyty gipsowe, płyty krzemianowo-wapniowe i płyty z wełny mineralnej w trzech kategoriach. Wyjaśniono gips w poprzednim rozdziale, poniżej omówimy płytkę krzemianowo-wapniową i wełnę mineralną.

1 Pełna nazwa płyty z krzemianu wapnia to płyta wzmacniana włóknem krzemowym z krzemionki, składa się z materiału krzemionkowego (ziemia okrzemkowa, bentonit, proszek kwarcowy itp.), Materiałów wapiennych, wzmocnionego włókna itp. Jako głównego surowca, poprzez roztwarzanie, formowanie, parowanie, szlifowanie powierzchni i inne procesy wykonane z lekkiego arkusza. Płytka krzemianowo-wapniowa o lekkiej wadze, wysokiej wytrzymałości, odpornej na wilgoć, antykorozyjnej, ogniowej. Inną godną uwagi cechą jest to, że jest łatwy w obróbce, a nie jak płyta gipsowa do łatwego przetwarzania rozdrobnionego rozdrobnienia.

2 Płyta wełny mineralnej z żużla poprzez wysokotemperaturowy, wysokociśnieniowy, szybki obrót, usuwanie zanieczyszczeń, przemywanie staje się wełną mineralną, płyta z wełny mineralnej głównie wełną mineralną, klejami, masą włóknistą, kompozycją perlitu. Płyta wełna mineralna ma podobną charakterystykę jak płyta krzemianowo-wapniowa, ale właściwości pochłaniania dźwięku są bardziej korzystne niż płyta gipsowo-kartonowa i płyta krzemianowo-wapniowa.