Witraż sufitowy

- Oct 26, 2017-

Witraż jest malowany bezpośrednio na szkle, następnie grilowanie zakończone, a następnie użyj światła, aby odzwierciedlić kolor estetyki. Różne wzory można wykorzystać do oświetlenia wewnętrznego. Ale ten materiał jest używany tylko do lokalnej dekoracji, w przeciwnym razie jest jak kościół chrześcijański.

Dekoracja sufitu, oprócz doboru materiału, głównie kształt i rozmiar skali problemu. Te pierwsze powinny być traktowane zgodnie z konkretnymi okolicznościami, podczas gdy te ostatnie powinny być oparte na ergonomii, estetyce jako przypadku do obliczeń. Wysokość wnętrza nie powinna być mniejsza od wysokości wewnętrznej dekoracji wynoszącej 2,5 metra. W przeciwnym razie, o ile to możliwe, nie wolno modelować ospy, ale wybiera dekorację ramy linii gipsowej.

Jeśli ozdobione lekką stalową płytą gipsową tynk ospa lub szyna ospa, w jej powierzchni malować. Najpierw należy uszczelnić szew proszkiem gipsowym, a następnie szwem uszczelniającym z papierem gęstym po dnie, malować.

Konstrukcja sufitowa, bez względu na rodzaj materiału, powinna trochę pamiętać: Seal! Na wypadek, gdyby w nim zagnieździły się szczury i karaluchy.