Wilgotną obróbki powierzchni ściany

- Oct 26, 2017-

Pierwszy: ściana z tapetą. Takie wilgotne, ściany tapeta pojawi się wypaczenia, deformacji i przebarwienia i innych zjawisk. Niewielka część zalecana wymiana całej ściany tapeta. Nowy i stary tapeta kolor różnica jest bardzo oczywiste, czas użytkowania tapeta jest zbyt długie, może nie sam kolor tapeta nie można kupić, tego samego koloru może być również różnice kolorystyczne. W związku z tym zalecane jest, że właściciele kupić najlepiej jednorazowe tapeta, Zamień wszystkie. lub bezpośrednio bez Tapety, wybór cały dom wilgotnych funkcjonalne farby, zeby wilgotnej ścianie.

Drugi rodzaj: ściany farba lateksowa. Emulsja farba ścienna wilgotną, skłonność do pustych beczek, proszek, długie formy miejsca i tak dalej, powinny być w leczeniu, wilgotnym miejscu łopata, a następnie zeskrobać putty, Szczotkujemy topcoat podkład i pędzel. Metody budowy i wymagania budowlane farby lateksowe należy przestrzegać ściśle podczas malowania farby emulsyjnej. Kolor ścian w celu uniknięcia kolor powierzchni ściany, tylko całą ścianę, do odświeżenia, jeśli jest biały metopa może obsłużyć wilgotne stanowiska.

Trzeci rodzaj: łazienka metopa. Toaleta jest najbardziej podatne na wyciek. Sufit z toalety jest zwykle aluminiowe klamry, więc nie martw się. Lekkie stalowe kil sufitu jest zazwyczaj 0,8 cm ryk, lekkie stalowe kil materiały zakupione za pośrednictwem standardowych kanałów nie są łatwo skorodowane. Ściany łazienki stał się ciemniejszy, a nawet sczerniałe po płytki są wilgotne. Małych serii przypomnieć kafelek po wilgotnych kolor będzie głęboki, ale nie zmieni kolor, wilgotną płytek ceramicznych należy błąd visual, płytek ceramicznych po zostanie przywrócony oryginalny kolor.