Sufity są pięć stopni od siebie.

- Oct 26, 2017-

Materiałów do sufitów są ze stopów aluminium i nie może mieć czystego aluminium. Jednak ze względu na zawartość różnych stopów i mechaniczne właściwości stopów aluminium, bieżącego użytku domowego materiały ze stopów aluminium dla ospy jest podzielony na pięć klas:

Stopu aluminium-magnez

Pierwszej klasy, w tym samym czasie zawiera niektóre manganu, materiał największą zaletą jest zdolność przeciwutleniaczem, w tym samym czasie z powodu treści, ma pewną wytrzymałość i sztywność, to nie Ospa najbardziej idealnym materiałem manganu. Wydajność przetwarzania w południowo-zachodniej roślin aluminium aluminium jest najbardziej stabilna.

Stopu aluminium-mangan

Po drugie klasy, wytrzymałość i sztywność jest nieco lepszy niż stopu aluminium magnez. Ale antyoksydacyjne jest nieco niższy niż w przypadku stopu Al-Mg. Jeśli obie strony traktowania ochrony zasadniczo rozwiązać jego zdolności antyoksydacyjne jest nie tak dobre, jak aluminium i wady ze stopu magnezu, aluminium krajowego przemysłu aluminium najbardziej stabilna wydajność przetwarzania.

Aluminium

Trzeciej klasy, stopu ma mniejszą zawartość manganu i magnezu. Więc jego wytrzymałość i sztywność są oczywiście niższa niż al-Mg aluminiowe i ze stopów Al-MN. Ze względu na jego miękkie łatwe do procesu, tak długo, jak pewnej grubości, w zasadzie można spotkać sufit najbardziej podstawowe wymagania płaskości. Ale jego zdolność utlenianiem jest oczywiście gorsze do stopów al-Mg i stopów Al-MN. i procesu przetwarzania, transport i montaż jest łatwy do deformacji.

Zwykłe aluminium

Klasie czwartej, właściwości mechaniczne materiału nie jest bardzo stabilny.

Rozpuścić aluminium i krawat w aluminiowych

Klasy 5, surowiec tego forum jest zakład przetwórstwa aluminium rozpuszcza sztabki aluminium do aluminiowych, nie masz kontroli składu chemicznego w ogóle. Ponieważ skład chemiczny jest poza kontrolą, wydajności materiału jest bardzo niestabilny, powodując poważne chropowatość powierzchni, deformacji produktu i bardzo łatwe do utleniania.

Powyższe kilka do surowca ma stopień podziału, możemy nie trudno analizować każdego rodzaju sufit formowania zapewniania jakości. Najlepsza płyta aluminiowa klamra, ich główne surowce są używane w południowo-zachodniej zakładu aluminium magnez ze stopów aluminiowych i Rui-min aluminiowych ze stopu aluminium. Wiele osób uważa, że grubsze płyty jest dobry, za pośrednictwem wyżej kilka surowców mają analizy można wiedzieć, jeśli tego samego surowca, a następnie grubsze płyty, tym lepiej, ale piątej klasy zarządu, ponownie gruby nie jest. Innego w obróbce powierzchniowej, niektórzy producenci surowców nie dotarła do niektórych grubości, ale w celu kontynuowania grubość tego oświadczenia, dotyczące obróbki powierzchni, natryskiwanie warstwy farby. Zwykłych konsumentów przy zakupie aluminiowa blacha węzłowa na oryginalnej jakości płyta nie może mieć dobre zrozumienie, to najprostszy sposób aby poczuć siłę aluminiowych i twardość.