Magiczny dotyk sufitu

- Oct 26, 2017-

W przeszłości wrażenie sufitu, po prostu pozostanie w "kawałku białego cementu" na suficie w dekoracji domu zajmuje niezwykle ważną pozycję. Ponadto, dekoracja sufitu obejmuje filary, rurociągi, izolację, hałas i inne funkcje. Ponadto, projekt sufitu jest wspaniały i zmienny, każdy może stworzyć inny efekt dekoracyjny. Kiedy dekorujesz swój nowy dom, możesz równie dobrze nadać pomieszczeniu inny kształt sufitu.

- Reserved Lampa przez dobre oświetlenie: jest to najbardziej podstawowa funkcja sufitu, wszystkie rodzaje lamp są ukryte w suficie, tworząc źródło światła odbicia, aby stworzyć ciepły efekt w pomieszczeniu.

Kuchnia Clean new Sky: Plastikowa klamra Deska jest najpopularniejszym materiałem do dekoracji sufitu w kuchni, ma nie tylko bardzo dobrą odporność na wilgoć, ale także zmywa zmywany detergentem. Pojawił się również metalowy materiał sufitowy, który zaczął zyskiwać popularność, jego efekt dekoracyjny jest lepszy, ale cena jest nieco droższa.

Sufit kuchenny

- Ozdoba dachu wrzeciona: niektóre huxing będą miały tradycyjny styl dachu, jeśli drewno jest zawinięte, zaprojektowane w stylu starożytnych okapów, możesz przynieść gruby, antyczny smak przestrzeni.

- duży obszar sufitu przestrzeni: jeśli powierzchnia salonu jest bardzo duża, można zaprojektować bardziej złożony sufit, tak aby płaski sufit przedstawiał trójwymiarowy.

- Prosty i zakrzywiony dialog: jeśli podejrzewasz, że linie dekoracyjne w domu są zbyt proste, zbyt twarde, możesz zaprojektować zakrzywiony sufit, aby efekty wizualne pokoju trochę się zmieniły.

- Klasyczny styl białego sufitu: zdobiony na suficie klasycznej płyty dekoracyjnej płyty Western Gips, o złożonych kształtach żyrandoli, dzięki czemu oryginalny pusty sufit jest bogaty.