Powód rzucania farby emulsyjnej na ścianę

- Oct 26, 2017-

1, występują problemy w procesie: ponieważ dekoracja biurowa jest strojem publicznym, ze względu na jej dużą ilość i niską jakość. Pracownicy malarni w tym procesie nie stosowali się do szpachlowania w murze ściennym, po raz drugi Putty i dwukrotnego podkładu, farby, ale bezpośrednio po wyrównywaniu kit, podkładu i powłoki nawierzchniowej. Doprowadzi to do tego, że ściana amunicji nie jest twarda, po pewnym czasie dno jest łatwe do poluzowania, mała siła zewnętrzna odpadnie.

2, Wilgotność powietrza wewnątrz: Szybkość dekoracji jest bardzo szybka, tak, że ściana wody nie odparowała całkowicie, aby zabić na osiadłym miejscu. Inna osoba wydychana w gazie zawiera dużo pary wodnej, pary wodnej i ściany lateksu farba w połączeniu z naturalną formą mokrej farby emulsyjnej, tym bardziej krytyczna jest powierzchnia ściany farby lateksowej jest warstwą farby, nie oddychającą. Ściana powoli zaczęła się psuć lub spleśniała, naturalna ściana spadnie ze skóry! W porze deszczowej ściany pocą się, a wyciek jest poważniejszy. Dlatego bardziej zalecane jest, aby właściciele w warunkach ekonomicznych pozwalali na wybór zdrowej i bezpiecznej funkcjonalnej powłoki suchego proszku, takiej jak materiały z węglem aktywnym.

3, jakość materiału ma pytanie: ponieważ jest publiczny strój, do jakości nie być wybredne, dlatego kolei brygadzi będzie malować jakość do wykonania na turnie, oszczędza koszty, pozwoli zaoszczędzić pieniądze, aby umieścić w kieszeni !