Rodzaje sufitów

- Oct 26, 2017-

Płyta gipsowo-kartonowa

Gipsowy sufit jest tynk przypadkach głównie surowców miesza się z dodatków i włókna, z lekka, izolacja, pochłanianie dźwięku, zmniejszających palność i piłowanie wydajności, ale ogólny pułap płyta gipsowo-kartonowa, łatwe do pęknięć i odkształceń. Wielofunkcyjny i handlowych Astronautyka, zazwyczaj przy użyciu specyfikacji 600600, istnieją wyraźne kości i kości ciemny dywizji, kil, powszechnie używane aluminium lub żelaza.

Lekkie stalowe kil

Płyta gipsowo-kartonowa i światło w połączeniu ze stali KIL, stanowi lekkie stalowe kil płyta gipsowo-kartonowa. Lekkie stalowe kil płyta gipsowo-kartonowa Ospa ma papier płyty gipsowe, płyty gipsowe, włókna płyta gipsowo-kartonowa, wydrążone listwy gipsowe różnego. Z obecnego punktu widzenia, zastosowanie stali światła kil płyta gipsowo-kartonowa Ospa a ścianką działową, więcej i używane do modelowania ospy jest mniejsza, łatwe do deformacji.

Szyna

Szyna (zwany także sklejki) ma zalety lekki, wysokiej wytrzymałości, dobra elastyczność i wytrzymałość, odporność na wstrząsy i wibracje, łatwe i wykańczania, izolacji i tak dalej. Można również łatwo tworzyć, zakrzywione, rundy, placu i innych form ospy, ale wadą jest boi się termity.